Auto do ślubu Tychy

| Blog | 26 października 2016

W każdy weekend nie tylko w Tychach ale w całej okolicy śluby obsługują specjalnie dostosowane do tego celu pojazdy. Oferta ich wynajmu polecana przez niemal każdą, lokalną wypożyczalnię charakteryzuje zachodnioeuropejski standard co gwarantuje zadowolenie każdej Młodej Parze składającej sobie w towarzystwie świadków i zaproszonych gości przysięgę małżeńską.

Na Nowożeńców czaka auto do ślubu z Tych będące cenionym przedstawicielem każdej epoki motoryzacyjnej. Do ślubu może ich zawieść samochód zabytkowy, najnowszy model Jaguara a nawet luksusowa limuzyna z otwieranym dachem.

Każdy samochód do ślubu z Tych posiada ponadstandardowe wyposażenie, które obejmuje nie tylko klimatyzację i profesjonalne nagłośnienie, ale również podgrzewane fotele, luksusową tapicerkę, barek z butelką szampana oraz profesjonalną dekorację zgodną z zaleceniami Młodej Pary.
Dla podniesienia wagi uroczystości wynajęte auto do ślubu z Tych obsługiwane jest w cenie usługi przez eleganckiego szofera w specjalnym uniformie.

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 614, dzisiaj: 1