Obrazy trafionym czy nietrafionym ślubnym prezentem?

| Blog | 23 marca 2018

obrazy

Postanowiliśmy zadać to pytanie ekspertom z branży (wiemy bowiem, jak wiele osób zaproszonych na ceremonię ślubu oraz przyjęcie weselne ma problem, z wyborem idealnego upominku, dlatego wybiera podarowanie Młodym koperty z pieniędzmi). Okazuje się bowiem, iż trendy zmieniają się tutaj niczym w kalejdoskopie i to, co było na topie jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu, dziś zdecydowanie odeszło do lamusa.

Trafione i nietrafione ślubne prezenty

Warto byłoby chyba pójść za przykładem Amerykanów, którzy tworzą listę upominków i udostępniają ją gościom. W ten sposób na pewno nie otrzymają trzech żelazek (ciężko zapewne by było o tak wielkich miłośników prasowania), trzech kompletów sztućców ani dwóch blenderów. Bardzo wyraźnie widać jednak to, że w Polsce moda na tworzenie list ślubnych prezentów to nadal nisza, niewiele par się na to decyduje. Zatem jeśli decydujemy się na zakup sprzętu RTV/AGD, musimy mieć na uwadze fakt, iż ktoś inny może wpaść na dokładnie ten sam pomysł.

Gdzie kupić najciekawsze obrazy?

Średnio trafione okazują się komplety pościeli, karafki do podawania alkoholi czy też ozdobne filiżanki. Warto byłoby pokusić się o nieco inny pomysł, przemyśleć tę kwestię. Co też mogłoby przydać się bardzo Nowożeńcom w ich rodzinnym gniazdku? Co spełni ich marzenia o pięknie? Bez chwili wahania pary wskazują dziś nowoczesne obrazy można je kupić w sklepie internetowym fototap.pl.

Trzeba przyznać, że to niekwestionowany strzał w dziesiątkę, idealne połączenie walorów typowo estetycznych z praktycznymi. Nic zatem dziwnego, iż coraz więcej gości weselnych myśli o takich właśnie upominkach. Dziś wybór ich jest naprawdę ogromny, spośród wielu tysięcy wzorów bez najmniejszego chociażby problemu uda nam się na pewno wybrać idealny egzemplarz dla miłośników stylu retro, vintage czy też prowansalskiego, fanów klimatów loftowych, industrialnych, kolonialnych, marynistycznych czy też boho.

Twórcy obrazów w pełni dbają o to, aby zaproponować ciekawe modele każdemu. Inspiracje czerpią oni ze wszystkich dziedzin życia – dzięki temu właśnie możliwa jest aż tak różnorodność.

Obrazy do zadań specjalnych

Stylowy obraz z pewnością znakomicie sprawdzi się w rodzinnym gniazdku świeżo upieczonych małżonków, które bardzo często po ślubie jest urządzane, remontowane bądź też odświeżane.
Warto wspomnieć, że miłośnikom sztuki i bywalcom muzeów i galerii na pewno spodobają się obrazy ręcznie malowane na płótnie. Bardzo wyraźnie widać tutaj kunszt artysty, jego stuprocentowe zaangażowanie, jego talent. Na pewno taki upominek zadowoli nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Co zaś, którzy cenią udane połączenie walorów estetycznych oraz praktycznych, na pewno będą szczerze usatysfakcjonowani, kiedy otrzymają w prezencie ślubnym fototap.pl/obrazy/na-szkle-akrylowym . Bardzo nowoczesne, niezwykle stylowe, trwałe i wytrzymałe – fantastycznie prezentowały się będą na powierzchni ściany.

Mamy nadzieję, że podpowiedzi ekspertów pomogą niejednej osobie w wyborze prezentu ślubnego!

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 627, dzisiaj: 3