Wesele napoje pyszne propozycje

| Blog | 1 lutego 2018

wesele napoje

Wesele napoje na weselnych stołach nie może zabraknąć trunków – to oczywiste. Zwłaszcza podczas imprez organizowanych w miesiącach letnich są one niezwykle pożądane. Sprawdźmy zatem, co takiego możemy zaserwować naszym gościom podczas przyjęcia weselnego organizowanego weselna porą, aby było smacznie, kolorowo i …niedrogo! Doskonale bowiem zdajemy sobie sprawę z tego, iż weselny budżet nierzadko pęka w szwach, warto byłoby zatem wygenerować w tej kwestii nieco oszczędności.

Chłodne, orzeźwiające, zachwycająco pyszne bezalkoholowe wesele napoje!

Pamiętajcie o tym, iż na weselu nie może zabrakną ć wody. To banał, ale niekiedy traktuje się ten napój z niepotrzebnym przymrużeniem oka. A nie od dziś wiadomo, że gdy po toaście alkoholowym wypijemy szklankę wody, zdecydowanie dłużej pozostaniemy w dobrej formie, a rano głowa raczej nie powinna nas boleć. Zamiast zwyczajnej wody warto jednak przygotować ja w wersji zmiętą i cytryną – smakuje lepiej, lepiej wygląda, lepiej nawet gasi pragnienie.

Domowa lemoniada to również przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Robi się ja prosto, a smak (zwłaszcza podczas upalnych letnich dni) szczerze zachwyci każdego, kto będzie miał okazję jej skosztować.
Zdecydowanie poleca się także użycie zagęszczanych soków, które następnie rozrabiane są w wodzie. Nie kosztują wiele, na kartony z napojami czy sokami para musiałaby z pewnością wydać znacznie większą kwotę.

Wesele napoje a co z alkoholem?

Warto byłoby pomyśleć również o napojach alkoholowych. Wiadomo, że pierwszy toast powinno się wznosić szampanem – wcale nie musicie jednak kupować jakiegoś drogiego egzemplarza, wino musujące w zupełności wystarczy.

Na stołach weselnych jak najbardziej pojawić się mogą również domowej roboty nalewki i wina owocowe. Wszyscy goście szybko przekonają się, że ich smak jest niezrównany!

Po setki innych porad związanych z wyjątkowym dniem ślubu i wesela zapraszamy na www.towesele.pl. Oto kopalnia ślubnych inspiracji!

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 803, dzisiaj: 1